Kováčik (KSČM): Omluvte se

14.07.2020 4:33 | Zprávy
autor: PV

Pár kilometrů od Prahy a vše je jinak.

Kováčik (KSČM): Omluvte se
Foto: Hans Štembera
Popisek: Pavel Kováčik

Článek byl převzat z Profilu Ing. Pavel Kováčik - Omluvte se

Moravskoslezský kraj a Karvinsko se stalo pro ministra zdravotnictví v jisté době nezajímavou destinací. Nárůst koronaviru není jen záležitostí OKD, šíří se i dál. Lidé se bojí, a tak nastává dominový efekt. Lidé mají strach jezdit na severní Moravu. Hotely i tamější lázně postrádají hosty. Naopak místní lidé nemohou nikam, nechtějí je ubytovat domácí hotely ani zahraničí. Postoj ministra zdravotnictví byl od počátku hrubou chybou. Svádět vinu na horníky byl jeden z nejhorších výroků některých „odborníků“. Možná měl Adam Vojtěch sfárat a vyzkoušet si, že deklarovaná opatření nelze v dolech prakticky realizovat. Lidé mají pocit, že je vláda nechala osudu. Ambicióznímu ministru by slušelo navštívit Karvinou a lidem vysvětlit, jaké budou jeho další postupy. Asi by přišel na to, že podcenění situace se nevyplatilo. Ti, kdo v Karviné žijí, si zaslouží urychlenou pomoc i jeho omluvu.

Převzato z Profilu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

Mgr. Ondřej Kolář byl položen dotaz

Vliv Ruska

Jak podle vás více bojovat s vlivem Ruska u nás? Sám přiznáváte, že s ním dostatečně nebojovala ani předchozí vláda. A objektivně, nemyslíte, že se Macinka jako jeden z mála ve vládě staví proti Rusku?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hejtman Kuba: Svléká se před radnicí, mlátí na její dveře holým zadkem a s posměchem vykřikuje

12:16 Hejtman Kuba: Svléká se před radnicí, mlátí na její dveře holým zadkem a s posměchem vykřikuje

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k situaci kolem českobudějovického fotbalového Dynama…