Krumer (SPD): Jsme stát s největší inflací v EU a předseda vlády Fiala má důvěru 18 % občanů

01.01.2024 4:31 | Komentář
autor: PV

Jsme stát s největší inflací v EU, a předseda vlády Fiala má důvěru 18 % občanů, což je rovněž nejnižší důvěra ze zemí EU. Tak špatná vláda u nás od roku 1990 nikdy nebyla.

Krumer (SPD): Jsme stát s největší inflací v EU a předseda vlády Fiala má důvěru 18 % občanů
Foto: archiv politika
Popisek: Vladislav Krumer

Článek byl převzat z Profilu PaedDr. Vladislav Krumer - Jsme stát s největší inflací v EU, a předseda vlády Fiala má důvěru 18.% občanů,

Jsme stát s největší inflací v EU, a předseda vlády Fiala má důvěru 18 % občanů, což je rovněž nejnižší důvěra ze zemí EU. Tak špatná vláda u nás od roku 1990 nikdy nebyla.
Taková je skutečnost.

A díky rusofobii pětikoaliční vlády nejenom v domácí ale zejména v zahraniční politice, je ČR vedena v Rusku jako jejich největší nepřítel, a jiné státy z EU s Ruskem čile obchodují, a odebírají od Ruska kvalitní plyn a naftu. Při tom ani ti kteří trapně na Rusko útočí by tady nebyli, kdyby nás tehdejší SSSR, jehož je Rusko nástupcem, neosvobodil ke konci II. světové války od hitlerovského Německa. Jedině snad by přežili jejich předci, kdyby kolaborovali s Hitlerem. Možná jsou to i ti, kteří teď podporují nacisty na Ukrajině, a oslavují Banderu a jeho bandu. Tak kdo bude první v odvetě Ruska na ráně?

Je důležité nepodporovat války a vraždění posíláním zbraní a financí, ale přinutit strany v každém konfliktu k zastavení války, a jednat o míru. A to s objektivním posouzením historie a důvodů obou stran, i za cenu přijetí možných kompromisů. Za to každý ztracený život ve válce stojí. Popírání skutečností a překrucování historie také uplatňují politické neziskovky placené z našeho rozpočtu i ze zahraničí které působí na školách, a vtloukají to do hlav jejich žákům.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tomio Okamura byl položen dotaz

Ukrajinští žáci ve školách

Jaké řešení navrhujete? To nemají chodit do školy? To je asi nesmysl, který by se mohl nevyplatit, když tu pak zůstanou a budeme tu mít negramotné lidi, navíc by pak rodiče nemohli ani pracovat, kdyby je museli hlídat a žádali by o dávky…

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jakob (TOP 09): Ústava není Macinkova a Turkova rozbitá bábovička

19:02 Jakob (TOP 09): Ústava není Macinkova a Turkova rozbitá bábovička

Projev na 24. schůzi Poslanecké sněmovny 25. června 2026 k předběžnému opatření Ústavního soudu.