„Nález NKÚ jen potvrzuje to, co znají běžní cestující ze své každodenní zkušenosti: modernizace naší železniční infrastruktury pokračuje hlemýždím tempem. Jak přitom víme ze zahraničí nebo i z trati Praha-Ostrava, železnice má šanci stát se úspěšným konkurentem automobilové dopravy – a pokud se konečně rozhoupeme ke stavbě vysokorychlostních tratí, dokonce i dopravy letecké. To by ovšem vyžadovalo, aby se železniční dopravě ministr Ťok skutečně začal věnovat,“ říká místopředseda Strany zelených Petr Kutílek.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku

_profil_top.jpg)
