Kdo má problém? Poche, nebo Babiš?: školu mediální manipulace s davy předváděl celý víkend Andrej Babiš. Má zdatné mediální poradce na oblbování lidí. Jistě jste zaznamenali jeho slovní hříčku, kterou sděloval, že tu je "problém Poche", až se vyřeší "problém Poche" a s dovětkem, že Poche se zachová státotvorně a bude rezignovat na funkci, které se mimochodem ještě neujal. Jaká je pravda? Poche nemá problém, ze kterého je obviňován. Alespoň si soudruzi (Filip a Kováčik) a bývalí soudruzi (Babiš a Zeman) měli najít něco věrohodnějšího, než hlasování v Europarlamentu. Ve skutečnosti má problém hlavně Babiš. On byl opakovaně vyzýván ke státotvornosti, aby se neucházel o premiérskou funkci, on má problém své neschopnosti zvládat základy demokratických postupů sestavování vlády. Takže ne problém Poche, ale problém Babiš - to je oč tu běží. A k problému Babiš lze přibalit problém větší než velký - problém Zeman!
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku
Proč by nemohla vzniknout jakákoliv neziskovka?
Ať si vznikají, když na to nebude přispívat stát. Podle mě ten by měl přispívat jen ty, co pomáhají třeba nemocným nebo v sociální oblasti, nebo třeba i zvířatům. Nevím tak, zda je potřeba nějaký zákon? Nestačí, když si stát prověří, komu peníze dá? Dělá to nyní? Nebo na to nemá nástroje?
Další články z rubriky
9:15 Vích (SPD): Svět bez garancí - Hormuz, válka a nutnost spoléhat se na sebe.
Napětí mezi Íránem, USA a Izraelem se v posledních dnech proměnilo v otevřený ozbrojený konflikt.
- 15:29 Josef Skála, Richard Štěpán: Festival Dne vítězství. Oslavy bez bázně a hany. T-34 znovu na Staromáku
- 23:08 KSČM: Práce za důstojnou mzdu, ne za přežívání
- 21:03 Chalupný (SOCDEM): Sudetoněmecký sjezd v Brně otevírá staré rány
- 20:07 Štefec (Stačilo!): Náš svět téměř neodvratně směřuje k válce
- 19:05 Bartoš (Piráti): Nejdřív Stanjura a teď i Babišova vláda zastavili financování




