Laudát (KAN): Radkovi Vondráčkovi se přestalo dařit

19.10.2021 9:45 | Ze sítí

Komentář na facebookovém profilu k zdravotnímu stavu prezidenta Zemana

Laudát (KAN): Radkovi Vondráčkovi se přestalo dařit
Foto: Hans Štembera
Popisek: František Laudát

"S aktivací článku 66 ústavy o přechodu pravomocí prezidenta bych byl opatrný. Měla by to případně udělat až nová sněmovna, která bude odrážet rozložení sil po nedávných volbách," sdělil v pondělí médiím končící šéf sněmovny. Doposud jsem si myslel, že o tom, jestli je prezident nepříčetným rozhodují lékaři, nikoli nové rozložení sil po nedávných volbách. Ale co chcete po politikovi, který nepozná, že prezident nevtipkuje, ale mele z cesty?

Po vyjádření lékařů a s vědomím toho, že už 14. října byl Zeman v těžkém stavu, je stále jistější, že Zemanův podpis na svolávačce sněmovny je falzum. K ověření stylu písma by se měli určitě dostavit Mynář, Nejedlý, Zemanová s dcerou a pro jistotu Ovčáček, ačkoli už nějaký čas dlí v modlitbách.

P.S. pardon, zahrnul bych i druhou větev kauzy - Babiš starší s Bbišem mladším, Monika a pro jistotu obě Efka.

S přibývajícím časem se mezi lidem objevily první zdravotní komplikace ve spojitosti s kauzou. Miloš na rekondičním pobytu v ÚVN. Prvním přiznaným postiženým je místopředseda senátu pan Růžička, který přestal věřit svým uším a očím.

Ing. František Laudát

  • Předseda Klubu angažovaných nestraníků (KAN)

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Jozef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Pekarová Adamová (TOP 09): Rodičům malých dětí nesmíme bránit v práci

22:24 Pekarová Adamová (TOP 09): Rodičům malých dětí nesmíme bránit v práci

Komentář na facebookovém profilu k rozšíření možnosti čerpání rodičovského příspěvku