Malý (Trikolora): Moskva má svazky na všechny včetně Jaroslava Bašty, stejně jako je mají USA

03.01.2023 17:28 | Komentář

Jaroslav Bašta mě prohlášením, že na Babiše a Pavla má Moskva svazky, jako politik zklamal. Byl to nediplomatický výrok, který bych od něj nečekal už jen proto, že Moskva má svazek na každého, tedy i na Jaroslava Baštu. Ostatně mají je i USA.

Malý (Trikolora): Moskva má svazky na všechny včetně Jaroslava Bašty, stejně jako je mají USA
Foto: archiv M. Malý
Popisek: Mchal Malý

Nejen proto, že byl velvyslancem v Rusku a Ukrajině.  Omlouvám se, ale pravděpodobně tak nebudu volit z mého pohledu jinak slušného, ale fakticky nezvolitelného Jaroslava Baštu s potenciálem 3%. Jsem pragmatik.

Nebudu dávat šanci tomu, aby ve druhém kole skončili Pavel s Nerudovou, protože pak bych musel volit neschopnou a podle mého prodejnou a hloupou, proti všehoschopnému komunistickému generálovi, co chce házet atomovky. Jednou komunista, stále komunista. Jednou neschopná, stále neschopná. Jakkoli respektuji a vnímám Baštovu  slušnost oproti ostatním kandidátům, říkám na rovinu, že Jaroslava Baštu volit nebudu z jediného důvodu - nechci dát hlas kandidátovi Pětikoalice do druhého kola.

Anketa

Kdo by hájil ČR před Bruselem lépe?

hlasovalo: 27252 lidí

O našem národu vypovídá, že se v něm nenašel český Orbán, nebo Trump. Že nemáme osobnost, která by byla schopna postavit se za vlast. Bohužel se v naší zemi nic nezměnilo, a tak jako jsem volil o něco menší zlo Zemana proti Drahošovi, budu volit o něco menší zlo Babiše. Přece jen, on má na triku "jen" 50 mega dotací, co vrátil, ale Nerudová podle médií 200 milionů euro za prodané tituly. A to je přece jen rozdíl.

Navíc Nerudová vánoční cukroví spálila, ale Babiš upekl vcelku hezkou bábovku. Ale to není měřítko. Přeložte si to však každý, jak chcete. Pokud Babišovi vyčítáme Covid, Čapí hnízdo a jiné, přečtěme si, co propaguje Nerudová s Pavlem. Co mají za sebou. Na rovinu, nikdy bych nevěřil, že Babiše pravděpodobně budu volit, ale pokud ano, volit ho budu jen z pudu sebezáchovy, pokud se kurzy nezmění, přestože vím, že od něj až tolik dobrého nelze čekat. Od Nerudové a Pavla ale můžeme čekat jen to špatné.

Prosím, nedopusťte, aby do druhého kola prošli kandidáti Pětikoalice – Nerudová a Pavel. To není nic proti Jaroslavu Baštovi, kterého si jako člověka vážím.

Přeji všem v Novém roce zdraví, odvahu a sílu.

Článek byl převzat z Profilu Michal Malý

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

Ing. Zbyněk Stanjura byl položen dotaz

Kdy přijdete i s opatřeními na sížení inflace?

Nemyslíte, že už včera bylo pozdě? Proč jste si takto nechali ujet vlak a inflace tak rekordně vzrostla a neklesá?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Rozvoral (SPD): Hnutí SPD je zásadně a dlouhodobě proti přijetí eura v České republice!

12:04 Rozvoral (SPD): Hnutí SPD je zásadně a dlouhodobě proti přijetí eura v České republice!

To, že euro nelze udržet v tak rozdílných ekonomikách, jako je Německo, Rumunsko nebo Řecko, se vědě…