Ministr Stropnický daroval Usainu Boltovi vojenské kanady

21.05.2016 16:29 | Zprávy
autor: PV

Pro atleta neobvyklý dárek – kanady velikosti 13 s tkaničkami v barvách trikolory – sprinterská legenda dostala od ministra obrany Martina Stropnického. Oba muži se setkali na závodu Čokoládová tretra, kde Usain Bolt odstartoval finálové závody a spolu s ministrem předali ceny malým vítězům.

Ministr Stropnický daroval Usainu Boltovi vojenské kanady
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministr zahraničních věcí Martin Stropnický

Mítink Čokoládová tretra pro děti od 6 do 11 let, jehož pořadatelem je oddíl atletiky TJ Dukla Praha, se konal na pražském stadionu Juliska. Pro mladé atlety letos pořadatelé připravili mimořádný dárek, před pátečním startem na ostravské Zlaté tretře se za nimi zastavil nejslavnější sprinter planety a světový rekordman Usain Bolt. Ten se s nimi nejen vyfotil, ale odstartoval jim i finálový závod a nakonec předal ceny nejlepším.

S jamajským atletem se setkal také ministr obrany, který mu při této výjimečné příležitosti předal dárek, na který Bolt určitě jen tak nezapomene – polní boty, takzvané kanady, velikosti 13 s bílo-červeno-modrými tkaničkami. S dárkem v podobě dresu Dukly Praha se jménem Usain Bolt se přidali i sportovci ASC Dukla.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Vít Rakušan byl položen dotaz

Hazardování

Jak přesně dle vašeho vyjádření stát hazarduje s bezpečím dětí i stabilitou zdravotního pojištění? Mimochodem podle mě je toho víc, s čím hazarduje.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Komínek (KSČM): Problém je ve chvíli, kdy se z názoru stává „jediná pravda“

22:31 Komínek (KSČM): Problém je ve chvíli, kdy se z názoru stává „jediná pravda“

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k herci Hynku Čermákovi.