Ministryně Šlechtová jednala s poslanci a senátory

1. 2. 2015 21:35

Ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová se sešla v zasněženém Harrachově se zástupci senátního Výboru pro územní rozvoj, veřejnou správu a životní prostředí a Výboru pro veřejnou správu a regionální rozvoj. Hlavním tématem společného zasedání bylo jednání o stavu procesu schvalování operačních programů pro období 2014 – 2020.

Ministryně Šlechtová jednala s poslanci a senátory
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová
reklama

„Oceňuji jednání se zástupci Výborů, kterému jsem mohla představit záměry v jednotlivých oblastech a klíčová témata Ministerstva pro místní rozvoj. Tato setkání považuji za velice přínosná jak pro jednotlivé resorty, tak pro všechny přítomné,“ doplnila ministryně Karla Šlechtová po jednání. 

Schůzka proběhla v srdci krkonošského pohoří v Harrachově. Ministryně Karla Šlechtová zde informovala účastníky jednání o současném aktuálním stavu procesu schvalování operačních programů pro období 2014 – 2020.

Během více než tříhodinového jednání Karla Šlechtová nastínila zúčastněným také průběh jednotlivých zákonů, které navrhuje dle koaliční smlouvy Ministerstvo pro místní rozvoj Parlamentu ČR, představila Integrovaný regionální operační program (IROP) včetně časového průběhu uveřejňování výzev či otázku zabezpečení využití finančních prostředků v operačních programech pro nové období.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Ministerstvo pro místní rozvoj

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Je jedna pandemie málo? WHO chce Pandemickou úmluvu

19:38 Vích (SPD): Je jedna pandemie málo? WHO chce Pandemickou úmluvu

Agentura OSN, Světová zdravotnická organizace, chce nastavit celosvětová pravidla pro boj s dalšími …