Moravskoslezská kandidátka TOP 09 sází na výrazné osobnosti

01.07.2017 8:35 | Zprávy

Dlouholeté zkušenosti ve školství, ekonomice, zemědělství, ale také v komunální i celostátní politice nabízí voličům čelní trojice moravskoslezské krajské kandidátní listiny TOP 09 pro podzimní volby do Poslanecké sněmovny.

Moravskoslezská kandidátka TOP 09 sází na výrazné osobnosti
Foto: TOP 09
Popisek: TOP 09

Krajským volebním lídrem je dlouholetý starosta obce Bolatice na Hlučínsku a poslanec Herbert Pavera. „Tyto volby budou křižovatkou a mohou na dlouhá léta ovlivnit naši budoucnost. TOP 09 je stranou, která občanům nabízí konkrétní a splnitelné cíle. Nabízíme život ve svobodě, bezpečí a prosperitě,“ říká Herbert Pavera.

Pro kraj je v současnosti příznačný výrazný útlum tradičních odvětví, jako jsou těžba uhlí, hutnictví a ocelářství. Proto se volební lídr zaměřuje na to, co tyto ztráty nahradí. Zejména jako poslanec se dlouhodobě věnuje podpoře inovací v nejrůznějších oborech, a to nejen v  medicíně. „Tím, že do našeho kraje přivedeme perspektivní odvětví, jako je např. výzkum a vývoj moderní léčby, stane se Moravskoslezský kraj více atraktivní pro mladé lidi a ti nebudou odcházet na západ,“ zdůrazňuje Herbert Pavera a dodává: „Na rozdíl od tradičních, tato odvětví nezpůsobují znečišťování ovzduší, navíc mají vysokou přidanou hodnotu, díky které pak lidé pobírají i vyšší platy.“

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Filip Turek byl položen dotaz

kandidatura

Europoslancem jste se stal teprve nedávno a už kandidujete jinam? Nemyslíte, že když vám lidi dali důvěru, že byste se měl nejdříve předvést a ne pendlovat sem - tam? O co vám vlastně jde?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministr Kupka: Na tratích s výhradním provozem zabezpečovače ETCS ujeto již 20 milionů km

18:23 Ministr Kupka: Na tratích s výhradním provozem zabezpečovače ETCS ujeto již 20 milionů km

Více než 1900 vozidel vybavených systémem ETCS na železniční síti ČR, 1200 km vybavených tuzemských …