Nekl (KSČM): Přemýšlejme

27.02.2016 6:31 | Zprávy
autor: PV

Jak je vidět, v české politice se dá očekávat naprosto vše. Volební sliby, které jsme slyšeli od sociální demokracie v rámci restitucí, vzaly velmi rychle za své. Premiér Sobotka taktně mlčí a raději se ke sporům o majetek, který se dnes dotýká měst, obcí, jednotlivců, ale i soukromých firem, nevyjadřuje.

Nekl (KSČM): Přemýšlejme
Foto: kscm.cz
Popisek: KSČM - logo

Jako blesk z nebe zapůsobila zpráva, která se objevila, že kandidovat za Dělnickou stranu sociální spravedlnosti do Zastupitelstva Pardubického kraje bude Vlastimil Pechanec. Ano, nemýlíte se, jedná se o Pechance odsouzeného za vraždu. Jistě si vzpomenete, že byl odsouzen za rasově motivovaný čin. A tak je třeba začít přemýšlet o tom, co nás ještě v podzimních krajských a senátních volbách čeká. Věřme, že ti, kteří v konečném důsledku rozhodují o tom, kdo bude jejich zájmy zastupovat, tedy občané, projeví opět svou suverenitu a nedají se zmást sladkými slovy a planými sliby.

V případě Pechance se jedná o přímo hrůzný precedent. Každý, kdo se objeví na naší politické scéně, by měl mít čistý trestní rejstřík a nejen to. Měl by být člověkem, který nemusí ve svém životě nic schovávat, kterého známe jako pracovitého a důsledného, jenž se zastává zájmů občanů a snaží se je s maximálním nasazením uplatňovat, a to tak, jsou-li postaveny na reálném základě, aby byly uvedeny v život.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Vít Rakušan byl položen dotaz

Hazardování

Jak přesně dle vašeho vyjádření stát hazarduje s bezpečím dětí i stabilitou zdravotního pojištění? Mimochodem podle mě je toho víc, s čím hazarduje.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jurečka (KDU-ČSL): Klidně ať vydávají letáčky, jak jsou úžasní, ale ať nelžou

18:12 Jurečka (KDU-ČSL): Klidně ať vydávají letáčky, jak jsou úžasní, ale ať nelžou

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k vládě Andreje Babiše.