Okamura (SPD): Pracovat, mít rodinu a děti se musí vyplatit

16.01.2020 17:39 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k důchodové reformě

Okamura (SPD): Pracovat, mít rodinu a děti se musí vyplatit
Foto: Hans Štembera
Popisek: Tomio Okamura

Ministryně sociálních věcí za ČSSD Jana Maláčová říká, že pokud nedojde k důchodové reformě „hrozí v příštích letech, že si všichni důchodci v poměru k dnešku pohorší o 11 procent, nebo budeme muset masivně navyšovat věk odchodu do důchodu – a to nad 70 let.“ Ať už ČSSD a hnutí ANO přestanou lhát a strašit! Obě strany již v koalici vládnou 6 let (!!) a nikdy žádnou důchodovou reformu nebyly schopni předložit! Ty jejich řeči jsou výsměch občanům! Hnutí SPD jednoznačně odmítá navyšování věku odchodu do důchodu či snižování finanční výše důchodů. Naše hnutí naopak podporuje zvýšení finančních prostředků na důchody a přináší řešení problematiky důchodů. Řešením je ekonomická podpora rodiny a projekt Rodina na 1. místě (ZDE).

Pracovat, mít rodinu a děti se musí vyplatit a stát zde musí říct jasné a pevné slovo. Je nutné opustit podporu osob parazitujících na sociálním systému, a naopak podpořit pracující rodiny s dětmi. To je jediná budoucnost naší země. Rodina je základní společenská a sociální jednotka státu. A dostatek dětí a produktivních občanů je zárukou dobrého fungování důchodového systému.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jiří Kobza byl položen dotaz

Euro

Zmiňujete se o jakémsi hlasovacím kartelů zemí eurozóny, ale když teď nejsme členy, nerozhoduje se tak vlastně o našich penězích jen bez nás? I když nemáme euro, tak do EU přeci přispíváme, jen teda pokud to chápu vůbec, tak už o jejich osudu vlastně jako nečlenové eurozóny nerozhodujeme vlastně vůb...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zajíčková (ODS): Náš systém je dnes evropským vzorem

7:04 Zajíčková (ODS): Náš systém je dnes evropským vzorem

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k regulacím kratomu.