Okamura (SPD): Vládou prosazovaná inkluze je cestou do pekel

22.03.2019 15:38 | Zprávy

Komentář na facebookovém profilu k důsledkům zavedení inkluze do škol.

Okamura (SPD): Vládou prosazovaná inkluze je cestou do pekel
Foto: JK
Popisek: Tomio Okamura

„Denně výhrůžky smrtí, rozstříhané oblečení, načůráno do bot a zapalovač jako dárek,“ popsala jedna učitelka, jaké jsou výsledky inkluze. V praxi se ukazují důsledky šílené inkluze, kterou zavádí sluníčkářská neomarxistická ČSSD ve spolupráci s ANO Andreje Babiše. Pokud zvolíte hnutí SPD, tento šílený experiment okamžitě zrušíme! Tohle přece nemají děti, rodiče ani učitelé zapotřebí! Praxe z vyspělého světa ukazuje, že každý nárůst inkluze, tedy začleňování hůře vzdělavatelných dětí mezi ty běžné, snižuje úroveň vzdělání pro běžné žáky na straně jedné, a na straně druhé se těmto hůře vzdělavatelným dětem nedostane odborná péče jako je ve speciálních školách.

Vláda ČSSD a hnutí ANO tehdy ještě s podporou KDU-ČSL zavedla nesmyslnou inkluzi a totálně ji nezvládli. Sociální inženýři z ČSSD dělají pokusy na českých dětech! Vhodných asistentů pro inkluzi je totiž málo a častokrát se kvůli nevoli dětí proměňují. „Asistentku ve třídě mé dcery museli vyměnit, protože s ní bylo dítě nespokojené a hodilo po ní židli,“ uvádí na příběhu Marek Tichý. Obdobné situace se dějí i na jiných školách. V jednom z případů se asistent měnil i pětkrát. Ať už kvůli tomu, že neseděl dítěti, nebo kvůli tomu, že jej neschválilo vedení školy.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Kde by šetřilo hnutí ANO?

Jak chcete snížit dluh ČR? Plánujete nějaké zvýšení daní? Protože vy často říkáte, co je špatně, ale už neříkáte, co byste dělali vy.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Klán (KSČM): Začátek studeného puče, oznámený v médiích?

4:31 Klán (KSČM): Začátek studeného puče, oznámený v médiích?

Bezpečnostní informační služba (BIS) má chránit bezpečnost státu, nikoliv zasahovat do politické so…