Okleštěk (ANO): Odchod dvanácti členů respektuji a popravdě mě příliš nepřekvapil

11.04.2016 19:41 | Zprávy
autor: PV

Vyjádření krajského předsedy Ladislava Oklešťka k odchodu dvanácti členů z prostějovské oblasti

Okleštěk (ANO): Odchod dvanácti členů respektuji a popravdě mě příliš nepřekvapil
Foto: Archiv LO
Popisek: Ladislav Okleštěk

Náhlý odchod dvanácti členů z naší prostějovské oblasti mě sice mrzí, protože nedělá dobré jméno hnutí ANO, ale respektuji ho a popravdě mě příliš nepřekvapil. Jak je bohužel patrné z jejich obsáhlého vyjádření, problém vznikl převážně mezi zastupiteli na prostějovské radnici, kde se v klíčových otázkách chodu města nedokázali shodnout, a to pak přenesly i dovnitř členské organizace. Vedení kraje se pokusilo situaci v oblasti opakovaně řešit, s jednotlivými členy jsme komunikovali a snažili se najít shodu, bohužel se ukázalo, že i v Prostějově je nutné projít rok a půl po komunálních volbách určitou očistou, kterou logicky trpí všechny mladé strany a hnutí.

Vnímám to jako součást demokratického procesu. Jako krajskému předsedovi je mi jen líto, že lidé mají potřebu se vůči hnutí a jeho oblastními a krajskému vedení stále vymezovat, a to často na základě svých domněnek, nebo dokonce účelových lží. Například není pravda, že vedení oblastní organizace navrhlo vyloučení značné části členů MO Prostějov a MO Konice, jak uvádějí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Petra Prokšanová byl položen dotaz

Komunisti

Co dobrého je podle vás na době, kdy tu vládli komunisté? Ano SSR nás osvobodil, protože taková byla dohoda a měl na tom vlastní zájem, a to zmocnit se nás. Demokracie a svoboda pak nenastaly, což je to hlavní, ale konaly se politické procesy a vůbec o všem rozhodovala stranická knížka. Vy tvrdíte, ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pfeffer Ferklová (ANO): Bude vedro. Myslete také na svá zvířata

4:32 Pfeffer Ferklová (ANO): Bude vedro. Myslete také na svá zvířata

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k nastupujícím vedrům.