Krajské předsednictvo hnutí ANO v Olomouci nesouhlasí s vyjádřením starosty města Hranice na Moravě Jiřího Kudláčka, který popisuje své důvody vystoupení z hnutí. Vnímáme tato vyjádření jako účelová, s jediným cílem - poškodit pověst hnutí. Jako pravý důvod vidíme spíše nenaplněné politické ambice.
Sestavování kandidátky do voleb je vždy velmi citlivá záležitost, kterou doprovázejí emoce. V rámci hnutí ANO však probíhá zcela v souladu s demokratickými principy a na jejím konci stojí hlasování krajského sněmu, kteří kandidátku schvalují. To se samozřejmě stalo i v tomto případě.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku


