Paroubek: Zbytečná půtka Zemana se Sobotkou

30.11.2015 13:39 | Zprávy
autor: PV

Nikdo soudný pochopitelně nemohl být nadšen, když si M. Zeman 17. listopadu zašel zademonstrovat na Albertov a vedle něj na tribuně stáli lidé extrémistických názorů.

Paroubek: Zbytečná půtka Zemana se Sobotkou
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jiří Paroubek

Pokud se premiér Sobotka nechal vyhecovat svými nejbližšími poradci (O. Novotný a spol.) k následnému ostrému útoku na M. Zemana, byla to politická chyba. Chování M. Zemana jistě nebylo moudré a státnické, ale bylo pochopitelné…

V situaci, kdy na M. Zemana zejména přátelé pravdy a lásky inspirovaní jejich zahraničními přáteli dva a čtvrt roku před prezidentskou volbou útočí zesměšňujícími akcemi, měl odsoudit i jejich akce, nejen prezidentovo chování. Vajíčka nebo trenýrky místo standarty prezidenta na Hradě jsou promyšlenými dehonestačními akcemi.

Přátelé pravdy a lásky nutí M. Zemana k tomu, aby hledal proti takovýmto napadáním, které mohou vyústit v pokračující seriál zesměšňujících útoků, jenž bude prezidentskou volbu předcházet, aby hledal oporu v mj. národoveckém hnutí. Na národoveckou stranu se mění jeho SPO, nevadí mu Konvička, nevadí mu Černoch ani další. Prostě proto, že tito lidé mají silnou protiislámskou rétoriku, vidí podstatu všech problémů v uprchlících, a většina české veřejnosti se na to dívá podobně. A prezident sbírá politické body.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Cenzura

Fakt chcete zavádět cenzuru médií a kontrolovat jejich obsah, jak uvedl váš poslanec Nerušil, který tvrdí, že se chcete zaměřit na kontrolu obsahu veřejnoprávních médií? To už tu bylo. Já chápu, že se vám nemusí líbit, co média píší nebo vysílají, ale to podle mě ještě vám politikům nedává právo do ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Prokšanová (KSČM): Díky všem statečným sovětským lidem. Nezapomeneme!

22:33 Prokšanová (KSČM): Díky všem statečným sovětským lidem. Nezapomeneme!

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k výročí otevření východní fronty za druhé světové vá…