Piráti: Pokud Ukrajina padne, budeme mít Putina skoro za dveřmi. Musíme zabrat

04.03.2025 21:01 | Monitoring

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k ukončení vojenské pomoci Ukrajině ze strany USA.

Piráti: Pokud Ukrajina padne, budeme mít Putina skoro za dveřmi. Musíme zabrat
Foto: Česká pirátská strana
Popisek: Česká pirátská strana, logo

Donald Trump zastavil veškerou vojenskou pomoc Ukrajině. Nechal tak ve štychu oběť agresivní války, kterou vůči ní Rusko už tři roky vede. A my ji v tom nesmíme nechat! Obrana Ukrajiny je obranou i pro Česko a celou Evropu. Pokud Ukrajina padne, budeme mít Putina skoro za dveřmi.

Jako Piráti konzistentně stojíme na straně Ukrajiny a totéž budeme prosazovat i nadále. Evropa teď nesmí nechat Ukrajinu padnout. Naopak. Teď musíme zabrat dvojnásobně – sjednotit se a navýšit investice do obrany.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

Ukrajina (válka na Ukrajině)

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

válka na Ukrajině

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Stručné informace týkající se tohoto konfliktu aktualizované ČTK několikrát do hodiny naleznete na této stránce. Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

autor: PV

Proč EU řeší tresty za znásilnění?

Nemám nic proti zpřísnění, ale neměl by si to každý stát řešit legislativně sám? Proč mám dojem, že se EU plete do vnitřních záležitostí států čím dál víc? Kde končí její kompetence? Proč neřešíte třeba nelegální migraci, s kterou jste od voleb nepohnuli?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Tak přestaňte žvanit a lemplovat u monitoru,, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré DiskuseMutella , 04.03.2025 21:31:29
mazejte natáhnout plachty, nabruste šavle a dýky, uvažte špinavé šátky , naskákejte do plachetnic a trapem do Černého moře. Pokud nebudete chlastat a fetovat v krčmách, tak za dva roky tam můžete být, ale naprosto zbyteční. Jako doma.

|  5 |  0

Další články z rubriky

Piráti: Vláda selhala, občané mají právo na moderní služby

23:08 Piráti: Vláda selhala, občané mají právo na moderní služby

Od dnešního dne platí odklad účinnosti tzv. digitální ústavy, tedy zákona o právu na digitální služb…