Premiér Fiala: ČR patří ve sběru recyklovatelných komodit mezi nejlepší v Evropě

20.03.2023 19:34 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k recyklování odpadu.

Premiér Fiala: ČR patří ve sběru recyklovatelných komodit mezi nejlepší v Evropě
Foto: Hans Štembera
Popisek: Petr Fiala

Česká republika patří ve sběru recyklovatelných komodit mezi nejlepší v Evropě. Co nám zatím chybělo, jsou technologie na roztřiďování separovaného odpadu a také výrobní kapacity pro samotnou recyklaci.

Otevření dotřiďovací linky v Brně je významnou investicí, která povede ke snížení zátěže na životní prostředí. Jde o první linku takového typu v České republice a věříme, že podobné projekty budou následovat.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Velezrada

Já rozhodně nesouhlasím s tím, aby se EU změnila ve federaci, ale to, že prezident řekne svůj názor, že by ji preferoval, přeci není žádná velezrada. To nemůže říci svobodně svůj názor? Nebo on snad pro přeměnu podniká nějaká kroky, které mi unikly?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zwyrtek Hamplová: Lživý a účelově manipulativní článek Novinek. Potvrzení z BIS

22:14 Zwyrtek Hamplová: Lživý a účelově manipulativní článek Novinek. Potvrzení z BIS

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k reakci na článek na Novinkách a komunikaci s BIS.