Tak pokud jde o ten incident, ten dotaz se týkal tedy Afghánce, kauzy Afghánce, kterého zadrželi pražští policisté v souvislosti s podezřením na znásilnění zdravotní sestry v nemocnici. Podle těch informací, které se objevily v médiích, byl obviněn, čeká v policejní cele, zda na něj bude uvalena vazba. Podle agentury mělo jít o muže afghánského původu, ke znásilnění mělo dojít na infekčním oddělení.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku
Prezident
Co přesně myslíte tím, že Pavel nesmí být znovu prezident za žádnou cenu? Co jako chcete udělat, aby jím znovu nebyl? A hodláte kandidovat sám?
Další články z rubriky
18:05 Rakušan (STAN): Měli bychom to vydržet, pokud se tahle banda nerozpadne
Projev na 17. schůzi Poslanecké sněmovny dne 6. května 2026 k vládnímu návrhu zákona o změnách v obl…
- 17:17 Kupka (ODS): Bianco oprávnění vlády není na místě
- 16:21 Šebelová (STAN): Z poměrně nekonfliktního zákona se stává problematický
- 15:14 Jakob (TOP 09): To, co dnes projednáváme, je pokus vlády pravidla obejít
- 14:07 Havel (TOP 09): Obrana je to hlavní, proč si lidé založili stát
- 13:09 Richterová (Piráti): Pozměňovací návrhy mohou ohrozit finanční stabilitu České republiky




