Prokeš (Patrioti): Ještě je čas!

05.01.2015 15:26 | Zprávy

Francouzský premiér Manuel Valls prohlásil, že Francie čelí bezprecedentní hrozbě jako nikdy předtím. Vyzval celou společnost k postavení se mladým džihádistům.

Prokeš (Patrioti): Ještě je čas!
Foto: Archiv Leoše Prokeše
Popisek: Leoš Prokeš

Představitelé EU usilují o to, aby se masivní příchod imigrantů do Itálie řešil kvótami  pro přijímání těchto lidí do všech státu EU.

Myslím, že není povinnost žádného národa tyto imigranty přijímat. A pokud někdo cítí morální povinnosti se o tyto lidi postarat, tak ať tak činí u sebe doma a za svoje peníze.

Tito lidé mají nastavený jiný hodnotový systém než Středoevropané. Pokud náš systém začne selhávat a slábnout, logicky ho nahradí jiný, silnější a efektivnější. Na první pohled to vypadá velice evropsky a multikulturně. Tváříme se jako národ, který je díky své vládě , kulturním tradicím a vysoké morálce schopen se starat o polovinu světa. Ale opak je pravdou . Žijeme na dluh, denně se v televizních zprávách dozvídáme o tom , že české postižené děti nemají na obvazy, staří lidé na léky a policie České republiky na nové pneumatiky.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Leoš Prokeš

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

vstup do vlády

Jaké jsou vaše 3 hlavní podmínky, přes které nejede vlak, a za jakých byste šli do vlády s ODS a spol? Nebo s ODS už nikdy?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kordová Marvanová: Svátek demokracie na pražském zastupitelstvu

21:03 Kordová Marvanová: Svátek demokracie na pražském zastupitelstvu

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k jednání pražského zastupitelstva