Prokeš (Patrioti): Žít Brno RIP 2015

16.02.2015 10:45

V komunálních volbách 2014 jsem volil na Magistrát města Brna mě blízkou politickou stranu. V brněnské části Brno Tuřany jsem však volil Žít Brno, jelikož jsem volil menší zlo v městské části, kde žiji.

Prokeš (Patrioti): Žít Brno RIP 2015
Foto: Archiv Leoše Prokeše
Popisek: Leoš Prokeš

Dnes toho velice lituji. Hollan a jeho populistické řeči,   jako  hned v pondělí  udělám, od pondělí bude Brno jiné město a další,  se nevyplnily. Na místo toho přitakávají  hnutí ANO, jako jejich koaliční lehká přítelkyně. Dnes je jasné, že měli jediný cíl,  a to je podpořit jen svoje zájmy. Tito samozvaní umělci si asi myslí, že normálního člověka zajímá v první řadě jízda městem na kole a zda bude v sobotu hrát někdo, komu to vlastně ani moc nejde na trubku v galerii. Když jsme demonstrovali v sobotu 14.2. 2015 proti Islámu v Brně , tak o pár metrů dál byla demonstrace s opačným názorem Welcome  muslims, kterou vede skupina Žít Brno a Zelení.

Já v Brně žiji se svojí rodinou a nemám zájem měnit české tradice a hodnoty. Demokracie je důležitá, ale pokud jde o bezpečnost mé rodiny a blízkých, budu se bránit.  Hollan , Kašpaříková  a další by si  místo demonstrace  a vítaní muslimů  mohli nastěhovat  jednu rodinu k sobě domů a živit je za svoje zastupitelské platy.  Mohli by jím třeba i koupit kolo, jezdili by po Brně a hráli na harmoniku. Asi si neuvědomují, že  žijeme na dluh, denně se v televizních zprávách dozvídáme o tom , že české postižené děti nemají na obvazy, staří lidé na léky a policie České republiky na nové pneumatiky. Džamila Stehlíková, Kocáb a pán Halík by byli jistě potěšeni jaké mají nástupce.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Leoš Prokeš

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Seďa (ČSSD): Sociální demokracie je svázána s historií České republiky

15:00 Seďa (ČSSD): Sociální demokracie je svázána s historií České republiky

Sociální demokraté vždycky stály v popředí boje za demokracii a svobodu. Nejinak tomu bylo i v listo…