Senátor Valenta: Budou v rozpočtu peníze na věznici?

27.06.2019 8:36 | Zprávy

Komentář na facebookovém profilu k rekonstrukci bývalé věznice v Uherském Hradišti

Senátor Valenta: Budou v rozpočtu peníze na věznici?
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ivo Valenta

Premiér Andrej Babiš i ministryně Alena Schillerová mi napsali, že vláda bude řešit osud bývalé věznice v Uherském Hradišti. Peníze, na kterých se zatím rekonstrukce tohoto historického objektu zadrhla, prý bude obsahovat návrh státního rozpočtu pro rok 2019, a také střednědobý výhled rozpočtu na další dva roky.

O obou materiálech v pondělí jednala vláda. A tak jsem znovu napsal ministryni Schillerové žádost o to, aby mi co nejdříve sdělila, kolik a v jakých rozpočtových kapitolách je na rekonstrukci věznice vyčleněno peněz.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Mgr. Martin Kupka byl položen dotaz

Svoboda

Kde byla vaše obhajoba svobody, konkrétně slova, když jste vypínali weby nebo útočili na ty, co kritizovali třeba vaši vládu, minimálně jste o nich mluvili dost nelichotivě. A co třeba teprve Foltýn a celý ten váš boj proti ,,dezinformacím?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Senátor Fischer: Ukrajina potřebuje bezpečnostní záruky

18:09 Senátor Fischer: Ukrajina potřebuje bezpečnostní záruky

Projev na 18. schůzi Senátu 17. prosince 2025 k programu jednání Evropské rady 18. - 19. prosince 20…