Senátorka Seitlová: Darování pomoci nevládním organizacím je projevem toho dobrého v nás

30.11.2021 10:06 | Tisková zpráva
autor: PV

Jaká je situace dárcovství v období pandemie? Kulatý stůl v Senátu odpovídal na aktuální otázky.

Senátorka Seitlová: Darování pomoci nevládním organizacím je projevem toho dobrého v nás
Foto: zeleni.cz
Popisek: Senátorka Jitka Seitlová (KDU-ČSL)

Kulatý stůl s názvem „Udržitelnost jako východisko - z pohledu občanské společnosti, byznysu a medií“, který iniciovala místopředsedkyně Senátu Jitka Seitlová ve spolupráci s Fórem dárců, významnou organizací v oblasti dárcovství, se konal na půdě horní komory Parlamentu ve středu 24. listopadu 2021. Nabídl odpovědi na aktuální témata, jako jsou stav a trendy dárcovství v období pandemie, důvěra v neziskové organizace, názor české veřejnosti na dárcovství či podpora diverzity v zaměstnání.

„Darování pomoci nevládním organizacím, které působí ve prospěch naší země, v tíživé situaci, je projevem toho dobrého v nás, sounáležitosti a vzájemnosti občanů v jejich soukromí, i těch, kteří stojí ve vedení dárcovských firem,“ komentuje význam tématu místopředsedkyně Senátu Jitka Seitlová.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Cenzura

Fakt chcete zavádět cenzuru médií a kontrolovat jejich obsah, jak uvedl váš poslanec Nerušil, který tvrdí, že se chcete zaměřit na kontrolu obsahu veřejnoprávních médií? To už tu bylo. Já chápu, že se vám nemusí líbit, co média píší nebo vysílají, ale to podle mě ještě vám politikům nedává právo do ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Senátorka Ludková: Soutěž o největšího lumpa

7:04 Senátorka Ludková: Soutěž o největšího lumpa

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k politice.