Senátorka Seitlová: Darování pomoci nevládním organizacím je projevem toho dobrého v nás

30.11.2021 10:06 | Tisková zpráva
autor: PV

Jaká je situace dárcovství v období pandemie? Kulatý stůl v Senátu odpovídal na aktuální otázky.

Senátorka Seitlová: Darování pomoci nevládním organizacím je projevem toho dobrého v nás
Foto: zeleni.cz
Popisek: Senátorka Jitka Seitlová (KDU-ČSL)

Kulatý stůl s názvem „Udržitelnost jako východisko - z pohledu občanské společnosti, byznysu a medií“, který iniciovala místopředsedkyně Senátu Jitka Seitlová ve spolupráci s Fórem dárců, významnou organizací v oblasti dárcovství, se konal na půdě horní komory Parlamentu ve středu 24. listopadu 2021. Nabídl odpovědi na aktuální témata, jako jsou stav a trendy dárcovství v období pandemie, důvěra v neziskové organizace, názor české veřejnosti na dárcovství či podpora diverzity v zaměstnání.

„Darování pomoci nevládním organizacím, které působí ve prospěch naší země, v tíživé situaci, je projevem toho dobrého v nás, sounáležitosti a vzájemnosti občanů v jejich soukromí, i těch, kteří stojí ve vedení dárcovských firem,“ komentuje význam tématu místopředsedkyně Senátu Jitka Seitlová.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Libor Vondráček byl položen dotaz

Ukrajina v EU?

Cituji z prohlášení vaší strany: Evropská unie se snaží urychlit přístupová jednání s Ukrajinou. Kdo jako přesně? Kdo ten proces přijetí řídí? A kdo vlastně rozhoduje o přijetí či nepřijetí nějaké země do EU?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zdechovský (KDU-ČSL): Toastový chleba za 100 milionů

8:03 Zdechovský (KDU-ČSL): Toastový chleba za 100 milionů

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k dotacím pro Agrofert.