Špaňhel (ANO): Farmářské trhy z jiného pohledu

01.02.2015 19:31 | Zprávy

Jsou toho plné noviny. Podporujme české zemědělce a kvalitní české potraviny. Ano, ale ne produkty nad kterými zůstává rozum stát. Politici v župánku veřejného zájmu podpořili vznik farmářských trhů a umožnily někomu dobré živobytí na úkor nás všech.

Špaňhel (ANO): Farmářské trhy z jiného pohledu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Potraviny, ilustrační foto

Naše oblíbené farmářské trhy? Spousta z nás na nich nakupuje v dobré víře, že kupuje české zboží a to zboží kvalitní, a že zároveň podporuje české farmáře.
To už ale dávno neplatí. Možná na začátku, kdy záměr nabízet české zboží byl hodný pochvaly, ale nyní?

O podpoře farmaření nemůže být ani slov, jelikož jsou prodejci normálně drceni nájmy a tzv. sponzorskými dary od provozovatelů trhů. Chtějí-li býti alespoň trochu rentabilní, musí nasadit cenu svého zboží tak, že udělat to kterýkoli supermarket, do měsíce zkrachuje. Není vyjímka, že farmářské kuře na farmě koupíte za 150 kaček a to samé na trhu za 300 kaček. O zelenině ani nemluvě, a její kvalita?.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: ANO

Ing. Barbora Urbanová byl položen dotaz

Rozpočet

Když je podle vás rozpočet bez ambice, zajímá mě, zda ho tedy podpoříte nebo ne? Protože jestli ano, tak si podle mě slušně řečeno nevidíte do pusy nebo to hlasujete i pro věci, s kterými nesouhlasíte? Jakou má takové hlasování logiku?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nozar (Stačilo!): Zahraniční politika Fialovy vlády pohoršuje

10:21 Nozar (Stačilo!): Zahraniční politika Fialovy vlády pohoršuje

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k reakci na zahraniční politiku FIalovy vlády