Stanoviska politiků k fotografii Zemana na člunu, která visí na radnici Prahy 6

21.12.2014 13:36 | Zprávy
autor: Praha6.cz

Zástupci jednotlivých politických klubů zastupitelstva městské části Praha 6 - tedy jak koalice tak opozice vyjadřují svá stanovisko k fotografii prezidenta Miloše Zemana, která na pátečním zastupitelstvu pobouřila opozici a způsobila politickou roztržku.

Stanoviska politiků k fotografii Zemana na člunu, která visí na radnici Prahy 6
Foto: Hans Štembera
Popisek: Prezident Miloš Zeman

„Posoudím-li to esteticky, z jeho fotografií, které jsem viděl v posledních letech v médiích, patří ta veslařská z dovolené v člunu na rybníce k těm momentkám, které jsou vůči prezidentovi poměrně milosrdné. Větší problém mám osobně s tím, že Miloš Zeman dělá svým chováním a vyjadřováním vytrvale ostudu nejen sám sobě, ale i celé České republice. Tahle volba se prostě nepovedla," řekl Jan Lacina, zástupce starosty Prahy 6, Starostové a nezávislí.

„Před měsícem každý zastupitel složil slib, že bude pracovat v zájmu Prahy 6. Odejít bez vážného důvodu z jednání, na kterém se mají schválit např.
příspěvky pro fungování hospiců a pečovatelské službě, je zvláštní. Doufám, že je to jen začátečnická chyba opozičních nováčků, nikoli pohrdání
mandátem od voličů," řekla Petra Kolínská, zástupkyně starosty za Stranu zelených.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Cenzura

Fakt chcete zavádět cenzuru médií a kontrolovat jejich obsah, jak uvedl váš poslanec Nerušil, který tvrdí, že se chcete zaměřit na kontrolu obsahu veřejnoprávních médií? To už tu bylo. Já chápu, že se vám nemusí líbit, co média píší nebo vysílají, ale to podle mě ještě vám politikům nedává právo do ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Senátor Třetina: I ta nejmenší vesnička si zaslouží pozornost

6:02 Senátor Třetina: I ta nejmenší vesnička si zaslouží pozornost

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke svému senátorskému mandátu.