Štěch (ČSSD): Poděkování Senátu za realizaci Hasičské fontány

15.09.2018 15:54 | Zprávy

Předseda Senátu Parlamentu České republiky pan Milan Štěch osobně poděkoval všem organizátorům a realizátorům Hasičské fontány Praha 2018.

Štěch (ČSSD): Poděkování Senátu za realizaci Hasičské fontány
Foto: Daniela Černá
Popisek: Milan Štěch, předseda Senátu Parlamentu ČR na sjezdu OS KOVO

Na půdě Senátu si děkovný list spolu s certifikátem o vytvoření světového rekordu převzali všichni, kteří se zasloužili o organizaci fontány, a zástupci jednotlivých sborů dobrovolných hasičů, které v sobotu 2. června 2018 na Rašínově a Hořejším nábřeží, Palackého i Jiráskově mostě vytvořily největší vodní a světelnou show, jakou kdy Praha viděla.

Na obou březích Vltavy stálo 1055 hasičů, nataženo bylo přes 7 kilometrů hadic a 2 kilometry elektrických a ovládacích kabelů. Světelný park, který se běžně používá na hudebních podiích, čítal více než 102 inteligentních světel. 207 proudnicemi proteklo více než 3 miliony litrů vody.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Podle vás je společnost rozdělena

Kdo za to ale podle vás může? Nemyslíte, že jste to způsobili hlavně vy politici?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hejtman Půta: Pravověrným komoušům, ruským posluhovačům a nejhorším dezolátům

11:02 Hejtman Půta: Pravověrným komoušům, ruským posluhovačům a nejhorším dezolátům

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke slovům Lubomíra Zaorálka k dopadu dronů v Polsku, …