TOP 09: Krajský sněm v Moravskoslezském kraji zvolil předsedou Tomáše Veličku

11.06.2017 13:15 | Zprávy

Na sněmu TOP 09 v Moravskoslezském kraji si 44 přítomných delegátů zvolilo nové vedení.

TOP 09: Krajský sněm v Moravskoslezském kraji zvolil předsedou Tomáše Veličku
Foto: TOP 09, Rostislav Šimek
Popisek: Tomáš Velička

Svůj post na další dva roky obhájil dosavadní krajský předseda Tomáš Velička – ředitel poradny pro primární prevenci. Prvním místopředsedkyni byla zvolena Eva Dratvová a dalšími místopředsedy se stali Herbert Pavera a Michaela Roubíčková. V předsednictvu krajské organizace ještě usedne Václav Mores, a nově Slavomír Bača a Roman Strzondala.

„Naším cílem pro nadcházející dva roky je především uspět v letošních volbách do Poslanecké sněmovny. Tyto volby jsou důležité nejen pro TOP 09, ale především pro záchranu liberální demokracie v naší zemi. TOP 09 musí zůstat pravicovou, konzervativní a proevropskou stranou. Další prioritou je stabilizace a růst členské základny, bez které se do budoucna neobejdeme,“ shrnul své hlavní úkoly nový předseda krajské organizace Tomáš Velička.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Jaroslav Komínek byl položen dotaz

Máte pro svá tvrzení o zlodějích nějaké důkazy?

Tvrdíte - Fialova zlodějská banda. Kdo přesně a jaké proto máte důkazy? Netvrdím, že v ODS nedochází třeba ke korupci, ale v jaké straně u nás k ní nedochází?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Bilanční vodopád sebechvály úspěchů Ministerstva obrany není na místě

16:04 Vích (SPD): Bilanční vodopád sebechvály úspěchů Ministerstva obrany není na místě

Je zřejmé, že po nástupu nové vlády bude Ministerstvo obrany představovat jeden z nejvíce zatížených…