TOP 09: V Plzni se politika dělá u piva. O setkání s poslancem je zájem

10.10.2017 8:34

Několik desítek lidí v Plzni o víkendu využilo možnost povídat si s poslancem za Plzeňský kraj Markem Ženíškem i s nejmladším kandidátem pražské volební listiny TOP 09 Dominikem Ferim.

TOP 09: V Plzni se politika dělá u piva. O setkání s poslancem je zájem
Foto: Hans Štembera
Popisek: 1. místopředseda TOP 09 Marek Ženíšek

Posezení v neformální atmosféře plzeňského pivovaru Beer Factory a povídání o volebních cílech TOP 09, ale nejen o politice, nebylo zdaleka poslední. TOP 09 plánuje do voleb ještě několik akcí „Na pivo s Markem.“

„Obávám se, že ne vždy si uvědomujeme, že svoboda a demokracie nejsou zadarmo, a že je potřeba za tyto hodnoty bojovat. Také máme velmi často tendenci vidět jenom ty špatné věci,“ říká lídr kandidátky TOP 09 v Plzeňském kraji a její první místopředseda Marek Ženíšek.

„Ano, Evropská unie není bez chyb, ale díky našemu členství v ní zažíváme prosperitu, o které se nám před 20 lety ani nesnilo. O tomhle i dalších věcech, je třeba s lidmi mluvit. A setkání u piva jsou k tomu mnohdy to nejlepší místo,“ dodává Marek Ženíšek, který je garantem programu strany pro zahraniční politiku.

„Jsem rád, že TOP 09 pořádá taková setkání. Občanům i politikům poskytují možnost plnohodnotné a košaté diskuse. Není to jen nějaké, „dobrý den, tady máte leták a balonek“, ale velká příležitost pro přímou zpětnou vazbu. Masarykova slova, že demokracie znamená diskusi, jsou přece podstatou toho, co v těchto volbách hájíme,“ říká teplický radní Dominik Feri, který kandiduje na posledním místě volební listiny TOP 09 v Praze.

„A největší radost mám z toho, že se setkání s politiky nebojí mladí lidé,“ zdůrazňuje jeden z nejmladších kandidátů nadcházejících voleb Dominik Feri.

Příležitost diskutovat s lídrem kandidátky TOP 09 v Plzeňském kraji Markem Ženíškem a dalšími kandidáty mají zájemci na dalších setkáních u piva v Plzni či Klatovech, u meeting pointu v Plzni v Kopeckého sadech u Branky nebo v mobilní kavárně, která jezdí po městech a obcích v kraji.

Podrobnosti o připravovaných akcích naleznete v kalendáři TOP 09.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

 TOP 09 nepodpoří návrh státního rozpočtu

14:01 TOP 09 nepodpoří návrh státního rozpočtu

Na právě probíhající schůzi bude Sněmovna projednávat návrh rozpočtu pro příští rok a daňový balíček…