TOP 09 spouští aplikaci chytrého voliče - Silou rozumu

23.05.2016 17:24 | Zprávy
autor: PV

TOP 09 je připravena na kampaň pro letošní krajské volby. Voličům nabízí nejenom kvalitní osobnosti na vlastních i koaličních kandidátkách, ale také odpovědi na aktuální celospolečenské otázky.

TOP 09 spouští aplikaci chytrého voliče - Silou rozumu
Foto: TOP 09
Popisek: TOP 09

Bezpečí, svoboda, lidská práva a prosperita – to jsou hlavní témata, které začne TOP 09 komunikovat na zcela nových webových stránkách, ale také prostřednictvím voličského testu.

„Naší kampaní chceme oslovit především voliče upřednostňující rozumové pragmatické řešení problémů. Samostatné odpovědné občany, kteří si cení svobody a jsou si vědomi svých práv,“ uvedl předseda TOP 09 Miroslav Kalousek.

TOP 09 nabídne voličům kvalitní lídry a další osobnosti, které mají zájem spolupracovat na rozvoji krajů a na efektivním chodu krajských úřadů. Představuje je nyní postupně voličům v jednotlivých krajích. „V komunikaci nám pomohou nové webové stránky, které jsou přehlednější a jednodušší. Naším současným cílem je otevřít debatu o programu bez populistického nánosu, který už dnes potkáváme na billboardech. Proto jsme připravili speciální kvíz, který místo proklamací a slibů otvírá možnost přemýšlet, kam by měla naše země směřovat. Tím navazujeme i naše heslo ,Silou rozumu´,“ představil volební manažer TOP 09 Jaroslav Poláček novou volební aplikaci, která svou inspiraci našla v americké kampani.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jiří Kobza byl položen dotaz

Euro

Zmiňujete se o jakémsi hlasovacím kartelů zemí eurozóny, ale když teď nejsme členy, nerozhoduje se tak vlastně o našich penězích jen bez nás? I když nemáme euro, tak do EU přeci přispíváme, jen teda pokud to chápu vůbec, tak už o jejich osudu vlastně jako nečlenové eurozóny nerozhodujeme vlastně vůb...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kolovratník (ANO): Na NATO má jet vláda, ne lídr opozice

4:32 Kolovratník (ANO): Na NATO má jet vláda, ne lídr opozice

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k summitu NATO v Ankaře.