Toman (Trikolóra): Chceme klidné Strakonice

13.11.2019 22:33 | Zprávy
autor: PV

„Chceme klidné Strakonice. Nechceme rozhádané město, přinášíme klid a rozvahu.“ S takovým poselstvím pro občany jde do mimořádných voleb ve Strakonicích, které připadají na letošního 14. prosince, hnutí Trikolóra. Podle lídra kandidátky hnutí Františka Tomana jsou právě hádky a rozepře občanů ve městě na denním pořádku.

Toman (Trikolóra): Chceme klidné Strakonice
Foto: Trikolóra
Popisek: Trikolóra

„Strakonice jsou známé tím, že zde na sebe řada občanů - politiků - podává trestní oznámení. Tuto situaci chceme zklidnit,“ uvedl František Toman, pětašedesátiletý policejní komisař, který se rozhodl vstoupit do politiky na sklonku své profesní dráhy. Trikolóru si vybral zejména proto, že její program je založen na „selském rozumu“.

Mezi programové priority Trikolóry ve strakonických volbách patří zřízení denního stacionáře pro občany se sníženou soběstačností a pro rodiny s dětmi, jejichž situace vyžaduje pomoc jiné osoby. Hnutí Václava Klause mladšího chce dále vyřešit současnou kritickou situaci ve městě v oblasti zajištění lékařské pohotovostí služby v mimopracovní době. Chce také zajistit dostupné bydlení rodinám.

„Budeme podporovat vznik bytových družstev s účastí města a výstavbu nových, cenově dostupnějších bytů. Vytvoříme podmínky pro navýšení míst v mateřských školách. Nepodpoříme projekty počítající s masovým přílivem dělníků z ciziny, které by v budoucnu zhoršily bezpečnost v našem městě, podobně jako se tak stalo jinde v ČR. Zasadíme se o okamžitou nápravu situace ohledně zpoplatnění silnice 1/20, které nám přivede kamiony do města. Budeme pokračovat v opravách silnic a chodníků, a to i v okrajových částech města. Vyřešíme nedostatek parkovacích míst na sídlištích vybudováním nových stání,“ píše se v programu Trikolóry pro nadcházející komunální volby.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Migrační pakt

Vy tvrdíte, že jakýkoliv postih za nedodržování migračního paktu je vydíráním. Ale i když jsem proti povinným kótám, opravdu jde o vydírání, když ho naši politici schválili? Podle mě to byla chyba, kterou nevím, jestli se teď podaří ještě napravit.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Grolich (KDU-ČSL): Kompetenční žaloba je chyba vlády

18:01 Grolich (KDU-ČSL): Kompetenční žaloba je chyba vlády

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k prezidentem podané kompetenční žalobě.