Udženija (ODS): Máme odvahu rozhodovat a nemáme strach převzít odpovědnost

04.09.2018 8:35 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu ke správě Prahy

Udženija (ODS): Máme odvahu rozhodovat a nemáme strach převzít odpovědnost
Foto: Hans Štembera
Popisek: Alexandra Udženija

Se vzájemnou důvěrou mezi občanem a státem jde ruku v ruce i odpovědnost. V ODS nechceme, aby stát vodil občany za ručičku, naopak věříme v občana svědomitého a odpovědného, který odvádí poctivě daně, myslí na budoucnost své rodiny a okolí, plní své povinnosti atd.

Stejně tak je ale na místě očekávání i občanů, že se stát bude chovat odpovědně. A tady nastává problém. Magistrát hl. m. Prahy a státní aparát poslední roky pod vedením socialistů z ANO a ČSSD předvádí všechno, jen ne odpovědný přístup ke své práci.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Richterová (Piráti): Omezujete nás v kontrole vlády

22:34 Richterová (Piráti): Omezujete nás v kontrole vlády

Projev na 24. schůzi Poslanecké sněmovny 25. června 2026 k procesům v Poslanecké sněmovně.