Udženija (ODS): Vláda jen slibuje, chybí jí vize. Prosazujeme zákony, které pomůžou občanům

04.09.2018 22:00 | Zprávy
autor: PV

Vláda není podle občanských demokratů schopna předkládat jakékoliv zásadní návrhy zákonů. Hnutí ANO i přesto představuje stále nové a nové sliby.

Udženija (ODS): Vláda jen slibuje, chybí jí vize. Prosazujeme zákony, které pomůžou občanům
Foto: Hans Štembera
Popisek: Alexandra Udženija, 1. místopředsedkyně ODS

První místopředsedkyně ODS Alexandra Udženija přirovnala situaci k Baronu Prášilovi a zároveň představila návrhy zákonů, které vychází z programu ODS a které budou občanskodemokratičtí poslanci prosazovat.

První místopředsedkyni ODS Alexandru Udženija zaráží především neschopnost vlády předkládat zásadní návrhy: „Máme za sebou 10 měsíců od voleb a před sebou první parlamentní schůzi po prázdninové přestávce a musíme konstatovat, že levicová vláda podporovaná komunisty se chová jako obyčejný údržbář – nic podstatného nepředkládá a ani neslyšíme, že by se něco podstatného chystalo. Místo toho, aby vláda představila zásadní návrhy, které by řešily cokoli podstatného v daních, odvodech, byrokracii, které by pomohly živnostníkům, které by navrhly cokoliv důležitého v oblasti důchodové reformy nebo v oblasti zdravotnictví, tak hnutí ANO včera rozběhlo další kampaň s názvem ‚Od slibů ke slibům‘. Začíná to mít rozměry Barona Prášila, když po 5 letech správy resortů financí, dopravy a místního rozvoje hnutí ANO vytyčilo jako své priority dopravu – neboť prý byla zanedbávána – a výstavbu bytů – protože prý byla zanedbávána. 5 let řídili dopravu, místní rozvoj a finance – a nyní přišli na to, že problémem je doprava a výstavba bytů.“

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Benešovy dekrety

Jak jste přišel na to, že se prezident Pavel snaží prolomit Benešovy dekrety? Co vím, tak u nás nikdo pro prolomení není, ani prezident ne.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Rajchl (PRO): Ukrajinizace naší země musí skončit

12:06 Rajchl (PRO): Ukrajinizace naší země musí skončit

Reakce na svém veřejném facebookovém profilu na zneužívání sociálních dávek některými Ukrajinci