Úsvit: Vítáme možnost diskutovat na parlamentní půdě o problematice krize na Ukrajině

01.09.2014 18:26 | Zprávy

Vyjádření hnutí Úsvit přímé demokracie ke svolání mim schůze sněmovny na téma sankci vůči Rusku.

Úsvit: Vítáme možnost diskutovat na parlamentní půdě o problematice krize na Ukrajině
Foto: Hans Štembera
Popisek: Tomio Okamura

Hnutí Úsvit vítá možnost diskutovat na parlamentní půdě o problematice krize na Ukrajině včetně sankcí, ale z jiného důvodu než mají TOP 09 a ODS.

Podle našeho názoru sankce poškozují ekonomiku a občany České republiky.  Od začátku jako hnutí prosazujeme mírové řešení celého konfliktu, potřebu intenzivního jednání a nutnost uspořádání referenda o sebeurčení dotčených oblastí Ukrajiny.

Chceme této příležitosti využít k diskusi o zahraniční politice této vlády, která není díky nekoncepčním, neobratným a servilním postojům zároveň vůbec brána v potaz.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

A to, že sedíte ve vládě s řadou bývalých komunistů vám nevadí?

A nemyslíte, že ta provokace s rudým právem byla zbytečná? Máte to zapotřebí? Nemyslíte, že by bylo lepší se s prezidentem snažit spíš usmířit a najít cestu, jak spolu v zájmu ČR spolupracovat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Fiala (ODS): Utahování šroubů pokračuje

16:21 Fiala (ODS): Utahování šroubů pokračuje

Reakce na svém veřejném facebookovém profilu na chystané omezení neziskových organizací