Valachová (ČSSD): Neformální pečující nemají dost možností pro odlehčovací službu

13.10.2022 12:33 | Ze sítí

Komentář na facebookovém profilu k lidem, kteří pečují o své blízké.

Valachová (ČSSD): Neformální pečující nemají dost možností pro odlehčovací službu
Foto: Archív Kateřina Valachová
Popisek: Kateřina Valachová

Pečujete o svou maminku, tatínka, babičku, dědečka?

Pečujete o dítě se zdravotním znevýhodněním?

Pak víte, jakou radostí je pomáhat a být na blízku nejbližším, ale i to, jak moc náročné to někdy je. Kolikrát jste si sáhli na dno svých sil. Neměnili byste, ale i Vy potřebujete pomoci a máte na pomoc "v pomáhání" právo.

V Česku je přes pět milionů lidí v produktivním věku, z nichž o svého blízkého pečuje každý pátý zaměstnanec. Mnohým se uleví už tím, když je někdo pomocí provází a pomáhá společně s nimi hledat řešení.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Tomio Okamura byl položen dotaz

Preferenční hlasy

Dobrý den, jak si vysvětlujete, že víc hlasů dostal třeba pan Rajchl nebo i váš bratr? A vůbec, že jste ve volbách celkově jako strana oslabili? Kde je podle vás chyba? Uvažujete třeba o tom, že byste skončil jako předseda?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ženíšek (TOP 09): Turek? Měl by to radši zabalit

6:10 Ženíšek (TOP 09): Turek? Měl by to radši zabalit

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke kauze smazaných příspěvků Filipa Turka.