Valenta (SsČR): Dvojí metr

15.01.2015 21:07 | Zprávy
autor: Ivo Valenta

Česká republika přijme 15 syrských rodin s dětmi, které se momentálně nacházejí v Jordánsku. Kabinet o tom rozhodl jednomyslně na svém středečním jednání.

Valenta (SsČR): Dvojí metr
Foto: archiv senátora
Popisek: senátor Ivo Valenta

Udivuje mně, jak v případě imigrační politiky naše vláda měří dvojím metrem. Na jedné straně dnes šmahem rozhodne o tom, že Česká republika přijde 70 syrských uprchlíků, na druhé straně se už dlouhé měsíce vede nekonečná diskuse o návratu Volyňských Čechů zpět do českých zemí. Myslím si, že bychom měli raději pomáhat našim krajanům na Ukrajině, nežli otevírat brány naší země lidem, jejichž kulturní hodnoty jsou tolik diametrálně odlišné od těch, na kterých stojí křesťanská Evropa.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Hamplová: Chce to prostě lidi zcela nové generace

Jací jsou podle vás lidi nové generace? Mě přijde, že právě ta nová generace propaguje zelené nesmysly a další, jako třeba různá pohlaví atd. A ještě by mě zajímalo, jak se vlastně díváte na naše členství v EU?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Peksa (Volt): Trump se snaží proměnit USA v diktaturu

14:02 Peksa (Volt): Trump se snaží proměnit USA v diktaturu

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k Donaldu Trumpovi.