Valtr (ODS): Maminka obdržela od kraje finanční dar

06.01.2020 22:41 | Zprávy
autor: PV

První miminko získalo od Pardubického kraje dar. Mamince blahopřál radní pro zdravotnictví.

Valtr (ODS): Maminka obdržela od kraje finanční dar
Foto: Archiv Pardubický kraj
Popisek: Ladislav Valtr, radní pro oblast zdravotnictví Pardubického kraje

Radní pro zdravotnictví Ladislav Valtr navštívil dnes maminku Alžbětky, která byla prvním narozeným miminkem v Pardubickém kraji. Narodila se 4 minuty po půlnoci v Pardubické porodnici.

„Maminka obdržela od Pardubického kraje finanční dar a malé slečně Alžbětce jsem přinesl pěknou hračku. Při této příležitosti se mi dnes naskytla možnost poblahopřát také některým dalším maminkám a miminkům ze silvestrovské noci. Všem přeji hlavně pevné zdraví a hodně radosti ze vzájemného soužití a rodinného štěstí,“ sdělil radní pro zdravotnictví Ladislav Valtr.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jurečka (KDU-ČSL): Zamázli jste návrh Jakoba. To je nejvyšší míra alibismu

21:02 Jurečka (KDU-ČSL): Zamázli jste návrh Jakoba. To je nejvyšší míra alibismu

Projev na 24. schůzi Poslanecké sněmovny 25. června 2026 k předběžnému opatření Ústavního soudu.