Valtr (ODS): Maminka obdržela od kraje finanční dar

06.01.2020 22:41 | Zprávy

První miminko získalo od Pardubického kraje dar. Mamince blahopřál radní pro zdravotnictví.

Valtr (ODS): Maminka obdržela od kraje finanční dar
Foto: Archiv Pardubický kraj
Popisek: Ladislav Valtr, radní pro oblast zdravotnictví Pardubického kraje

Radní pro zdravotnictví Ladislav Valtr navštívil dnes maminku Alžbětky, která byla prvním narozeným miminkem v Pardubickém kraji. Narodila se 4 minuty po půlnoci v Pardubické porodnici.

„Maminka obdržela od Pardubického kraje finanční dar a malé slečně Alžbětce jsem přinesl pěknou hračku. Při této příležitosti se mi dnes naskytla možnost poblahopřát také některým dalším maminkám a miminkům ze silvestrovské noci. Všem přeji hlavně pevné zdraví a hodně radosti ze vzájemného soužití a rodinného štěstí,“ sdělil radní pro zdravotnictví Ladislav Valtr.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. byl položen dotaz

Chápu vás dobře, že byste podruhé vstoupili do stejné řeky a šly do vlády s ODS?

Po tom všem, co o ní tvrdíte, že jsou to kmotři? A proč se vlastně po volbách vůbec nerespektuje vůle občanů, proč podle vás nemá šanci být premiér ten, kdo volby vyhraje? Babiše volit nebudu, ale přijde mi, že jsou stejně volby zbytečné, že si to vy politici pak stejně zařídíte po svém

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Premiér Fiala: Je otázka, nakolik to hnutí ANO myslí s obranou ČR vážně

23:00 Premiér Fiala: Je otázka, nakolik to hnutí ANO myslí s obranou ČR vážně

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k útoku ruských dronů