Vitásková (Úsvit-NK): Mladí na Ostravsku nevěří, že má někdo zájem na skutečné změně

05.09.2016 12:22 | Zprávy
autor: PV

Čtvrtý den kampaně do Senátu: Podle programu jsem navštívila Starou Ves nad Ondřejnicí, Vratimov, Václavovice, Šenov, část Koblova. Nedělní odpoledne – všude klid, tyto části Ostravy jsou příjemné pro bydlení Odpolední schůzky s mladými a diskuze o životě na Ostravsku.

Vitásková (Úsvit-NK): Mladí na Ostravsku nevěří, že má někdo zájem na skutečné změně
Foto: red
Popisek: Šéfka Energetického regulačního úřadu Alena Vitásková
Postrádají více informací o mé kampani na facebooku, budu se muset polepšit. Jsem stará škola a tyto nové trendy jsou pro mě přece jen složité. Ale polepším se, již na tom pracuji. 

Mladí nevěří, že má někdo zájem na skutečné změně, nejsou tu pracovní příležitosti, ani vize, kam se má Ostravsko posunout, co zde skutečně má být.

Jsou demotivování, nevidí smysl v práci, za kterou dostávají mzdy ve formě žebračenky. Nevidí svoji budoucnost na Ostravsku.

Stodolní ulice již není to, co bývalo. Chtělo by to více čistoty. Zkrachovalé – nebo uzavřené restaurace a bary, prostě nedostatek peněž je znát i v této částí -bývalého  centra zábavy.  Tak to hodnotí mladí.

Číšnice, kadeřník si vydělá 500,-Kč na den (10 – 13 hodin práce), z toho se nedá žít.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Eva Decroix, Ph.D., MBA byl položen dotaz

Ekonomika

Když se pyšníte tím, jak díky vám roste naše ekonomika, jak vysvětlíte, že to nepociťuje většina z nás, a že naše mzdy nerostou nebo jen minimálně, a že se naše životní úroveň propadá?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Konečná (KSČM): Falešná hra na „velký zelený ústup“

6:03 Konečná (KSČM): Falešná hra na „velký zelený ústup“

Zaregistrovali jste tu tak trochu předstíranou reality show, nazvanou „velký zelený ústup“? Nalijme …