Výborný (KDU-ČSL): Otevření školy ve Vojnově Městci

18.10.2021 14:36 | Ze sítí

Komentář na facebookovém profilu k otevření školy.

Výborný (KDU-ČSL): Otevření školy ve Vojnově Městci
Foto: http://www.kdu.cz
Popisek: Marek Výborný (KDU-ČSL)

OTEVŘENÍ ŠKOLY VE VOJNOVĚ MĚSTCI

Je radost, když se na malém městysu úspěšně daří  malotřidní škole. Pro obec je to bohatství, které zde například udrží i mladé rodiny.

Rád jsem tedy v sobotu přijal pozvání pana starosty Rykra na slavnostní otevření zbrusu nové půdní vestavby základní školy ve Vojnově Městci na Vysočině.

A dílo je to opravdu zdařilé včetně moderního vybavení. I z účasti mnoha občanů bylo patrné, jak si své školy váží. Tyhle zážitky mi dělají radost. O vzdělání se úžasně pečuje i na venkově. Ať tedy může škola sloužit a děti zde rády zažívají dobrodružství při cestě za poznáním.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Jozef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Pekarová Adamová (TOP 09): Rodičům malých dětí nesmíme bránit v práci

22:24 Pekarová Adamová (TOP 09): Rodičům malých dětí nesmíme bránit v práci

Komentář na facebookovém profilu k rozšíření možnosti čerpání rodičovského příspěvku