Chci zdůraznit, že dluhy se platit musí! To ja zásadní věc. Ale během přípravy Milostivého léta jsem se setkal s mnoha a mnoha příběhy, kdy se jedinec dostal do dluhové pasti, a mnohdy i dost nevinně. Navíc řada institucí si v minulosti účtovala opravdu nehorázné příslušenství a penále. Z dluhu pár stovek se tak staly statisíce!
V první vlně to byly desítky tisíc lidí, kteří toho využili a mohli začít s čistým štítem. Každý ten příběh dává smysl, zvláště v dnešní době, kdy se lidé potýkají s dramaticky rostoucími náklady na živobytí, které, když čelíte dluhové pasti nebo jste v exekucích, dramaticky dopadají na životy rodin.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Článek obsahuje štítky
dluhy , exekuce , KDU-ČSL , Výborný , Milostivé léto
autor: PV
Pokorná Jermanová (ANO): Emisní povolenky schválila Fialova vláda a teď proti tomu falešně bojuje
A kdo schválil a podepsal Green Deal? A co jste udělali pro jeho zrušení, jak jste slibovali? Podle mě jste jak jeden za 18 a druhý bez dvou za 20
Další články z rubriky

22:14 Farský (STAN): Ve střední Evropě posilují antievropské a antiukrajinské síly
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k postoji k Ukrajině ve střední Evropě.
- 20:16 Mádlová (ANO): Piráti slibují modré z nebe. Připomeňme si fakta o nich
- 20:06 Hejtman Holiš: Žádám prezidenta o veto školského zákona
- 18:02 Rajchl (PRO): Pokud uspějeme, od totalitního kyjevského režimu se distancujeme
- 16:14 Schillerová (ANO): Moc v ČR mají lobbisté bank, zbrojařů a energetických gigantů, ne Fiala
- 14:12 Turoňová (Stačilo!): Na Krétu a Gavdos se valí tisíce migrantů