Zachariaš (KSČM): Boj ČSSD proti levné práci? Demagogie, zrada, lež

3.9.2017 6:31 dop.

Pan Zaorálek, jak čtu, bojuje proti levné práci. Hezké. Ale na jednu věc zapomíná: že to byli právě sociální demokraté spolu s pravicí, kteří se přičinili o to, aby se Česko stalo právě zemí levné práce, levné pracovní síly, trvale nízkých mezd.

Zachariaš (KSČM): Boj ČSSD proti levné práci? Demagogie, zrada, lež
Foto: kscm.cz
Popisek: KSČM - logo

Čím se Zaorálek prezentuje, za co údajně bojuje, to je pro mě ten nejhrubší populismus, tak typický pro sociálního demokrata.

Připomenu, že v této zemi měli sociální demokraté několik premiérů, několikrát vedli vládu, o zastoupení v dalších orgánech správy nemluvě. Kdybychom měli brát vážně jejich sliby od počátku 90.let, měli bychom pětkrát vyšší životní úroveň než v Německu. Jenže to byla slova, demagogie, typická zbraň sociální demokracie, a za ní trvalá zrada národních zájmů. Byla to sociální demokracie, která se aktivně účastnila privatizace, tedy jinak řečeno rozkradení národního majetku. Byla to sociální demokracie, která zemi zaprodala zahraničním investorům, kteří sem jen přišli vyžrat pobídky a daňové úlevy a využít lacinou pracovní sílu. A byla to v první řadě sociální demokracie, která zaprodala celé regiony, jako je to v případě předání OKD oligarchovi Bakalovi.

Jediný úspěch sociální demokracie je trvalé obelhávání lidí a demagogie, díky níž se stala pojistkou státu quo v ČR. Jediné, co sociální demokraté dokázali znamenitě, je vybudování baronských, aristokratických struktur ve státní správě, v krajské a obecní samosprávě a v neposlední řadě v odborech. Sociální demokracie je tady jen proto, aby pomocí svých tlučhubů garantovala pro domácí oligarchii a místní i zahraniční kapitál levnou práci, chudobu českých pracujících.

Sociálnědemokratická politika je programová zrada, proti které budu vystupovat. Jedním z bodů je tento boj proti levné práci, jedno z největších pokrytectví a lží, které Zaorálek a jemu podobní pronáší.

Filip Zachariaš
kandidát KSČM pro volby do PSP ČR v Jihomoravském kraji

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

Mgr. Petr Gazdík byl položen dotaz

Co jste si myslel, když jste používal šifrovaný mobil?

Já si u vás myslím, že jste se nedpouštěl žádné korupce, ale nechápu, proč jste se do toho všeho vůbec namočil? Proč jste s takovým člověkem, jako je Redl jezdil na dovolenou?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Tulpa (SLK): Kraj zjistil nesrovnalosti v domovech pro seniory ve Františkově a ve Vratislavicích

22:13 Tulpa (SLK): Kraj zjistil nesrovnalosti v domovech pro seniory ve Františkově a ve Vratislavicích

Nehospodárné zacházení s finančními prostředky organizací, nesrovnalosti v zadávání veřejných zakáze…