Zwyrtek Hamplová: Petr Pavel přestává být mým prezidentem

20.05.2026 12:12 | Monitoring
autor: PV

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k přihlášení prezidenta Pavla k jednomu politickému proudu

Zwyrtek Hamplová: Petr Pavel přestává být mým prezidentem
Foto: Jana Zwyrtek Hamplová
Popisek: Jana Zwyrtek Hamplová

Nevěřila jsem, že by se český prezident tak jednoznačně přihlásil k jednomu politickému proudu, který, když prohrál volby, začal vyvolávat mezi českými občany pod jakoukoli záminkou neustálé napětí. Stalo se.

Nevěřila jsem, že by se český prezident tak jasnou podporou vzniku evropské federace, aniž by se kohokoliv jiného v naší zemi ptal, dokázal tak klidně vyslovit pro faktický zánik samostatné České republiky. Stalo se.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce na černo

Plánujete třeba nějaké postihy, pro ty, co pracují na černo, ale i pro ty, co takto někoho zaměstnávají? A jaké postihy plánujete přesně?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pomahač (Zelení): Máme špatně nastavený daňový systém

22:12 Pomahač (Zelení): Máme špatně nastavený daňový systém

Komentář na veřejném facebookovém profilu strany k českému daňovému systému