Bělobrádek dostal nakládačku od čtenářů. Podívejte se na jeho reakci

02.12.2013 17:42 | Zprávy

Předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek rázně odmítl, že by voliči odvrhli ve volbách jeho stranu, a proto by neměla vyjednávat o budoucí koalici, jak mu vzkázali někteří čtenáři ParlamentníchListů.cz. Zdůraznil také, že na referendum o církevních restitucích je už pozdě a pokud by mělo dojít ke zrušení poplatků ve zdravotnictví, musel by být výpadek pěti a půl miliardy nějak kompenzován.

Bělobrádek dostal nakládačku od čtenářů. Podívejte se na jeho reakci
Foto: Filip Jandourek
Popisek: Předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek

Čerstvě zvolený místopředseda Poslanecké sněmovny Pavel Bělobrádek se nechce ukvapit v hodnocení toho, jak dopadne vyjednávání o budoucí vládě. Vyplynulo to z jeho odpovědi čtenáři ParlamentníchListů.cz, který se ho zeptal, zda už ví, že KDU-ČSL nebude ve vládě, kterou ale podpoří Úsvit, jak o tom všude hovoří Tomio Okamura.

„Myslím, že na taková prohlášení je ještě brzy, dnes se sejdeme s ČSSD a hnutím ANO. Toto jednání je pro nás klíčové, do té doby lze jen těžko soudit, zda nás někdo nahradí, či nikoli,“ konstatuje Pavel Bělobrádek.

POLOŽTE I VY OTÁZKU PAVLU BĚLOBRÁDKOVI:

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Jiří Hroník

Jaroslav Foldyna byl položen dotaz

Rusko a pan Foldyna

Pane Foldyno, Vy jste nikdy neslyšel, jak vznikla Velká Rus, Sovětský svaz, kdo si rozdělil Evropu nejdříve s Hitlerem než SSSR Hitler podrazil? SSSR nás v roce 1968 nenapadl? Rusko si nevynucuje poslušnost sousedů vojenským napadením? Máte vůbec nějaké vzdělání? Nevypadá to tak.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Maláčová: Českem se šíří strach a nejistota. Víme, co s tím

12:49 Maláčová: Českem se šíří strach a nejistota. Víme, co s tím

Sociální demokraté představili svůj podrobný volební program, který by rádi po podzimních volbách do…