Bém: Vládu vydírat nebudu. V pátek ji podpořím

26.04.2012 19:43 | Zprávy
autor: lfr

EXKLUZIVNĚ Trochu rozumný pravicový vládní program v pátek podpořím, potvrdil bývalý korunní princ Občanské demokratické strany Pavel Bém, který se stal po aféře s odposlechy s lobbistou Romanem Janouškem ve své rodné straně personou non grata.

Bém: Vládu vydírat nebudu. V pátek ji podpořím
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ex-primátor Pavel Bém

I když ještě nedávno se s ním premiér Petr Nečas odmítl sejít a vyzýval ho k odchodu ze strany, dnes – v době vládní krize – už je situace jiná. „S premiérem Nečasem a předsedou poslaneckého klubu mluvím,“ potvrzuje pro Parlamentnílisty.cz poslanec Bém před pátečním hlasováním o důvěře vládě, kterou hodlá podpořit nové spojenectví ODS, TOP 09 a skupiny poslanců kolem bývalé místopředsedkyně Věcí veřejných Karolíny Peake.

Podle Béma se bude na politické scéně ještě určitě jednat. „I když je složité hledat podporu pro vládu u jednotlivých poslanců, ale není možné se nebavit s těmi, kteří věří pravicové konzervativní politice a kteří ji hájí,“ podotkl. Mezi ty se Bém spolu s dalším bývalým poslancem ODS – Michalem Doktorem - počítá.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Martin Kupka byl položen dotaz

Babiš

Prosím o odpověď na otázku.Proč jedete pořád-- AntiBabiš.kDYBY TO NEMĚL VŠE OŠETŘENÉTAK BYCH VÁM VĚŘIL.Ale Vy opravdu nemáte nic jiného než mít v puse Babiše.Kolik jste toho mohli udělat ve Vaši minulé vládě a nic.Teď jedete pořád dokolečka jak by to mělo být. Děkuji za Odpověď. mamlas

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jubilant Václav Klaus: „Dnes je jedním z mála, kdo se nebojí”

4:34 Jubilant Václav Klaus: „Dnes je jedním z mála, kdo se nebojí”

Václav Klaus slaví 85. narozeniny. ParlamentníListy.cz se u příležitosti významného jubilea bývalého…