Otázka na Donalda Trumpa přinesla v ČR koaliční překvapení

18.01.2024 4:44 | Zprávy

Donald Trump si nejspíš jde pro republikánskou nominaci pro americké prezidentské volby. Jak ParlamentníListy.cz zjistily, čeští Piráti by ho nejraději poslali do domova důchodců, levice ho také nechce a Tomio Okamura by v případě jeho výhry čekal omezení válek. Jednoznačně „fanouškovská“ odpověď však přišla z řad koaliční ODS, konkrétně ze Senátu.

Otázka na Donalda Trumpa přinesla v ČR koaliční překvapení
Foto: Archiv
Popisek: Donald Trump

Donald Trump drtivě ovládl republikánské primárky ve státě Iowa. Přestože je tento stát v centrální části USA pro volby amerického prezidenta spíše méně důležitý, vynikající výsledek na začátku procesu stranického výběru hodně předznamenává. 

Málokdo již pochybuje o tom, že za Republikánskou stranu to bude právě bývalý prezident Trump, kdo se volebního klání letos v listopadu zúčastní.

Do jaké míry Trumpův úspěch vítají čeští politici? A prospělo by podle nich světu, kdyby bývalý americký prezident opět stanul v čele Bílého domu?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Radim Panenka

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
Ing. Patrik Nacher byl položen dotaz

Často mluvíte o lidech v exekuci nebo inslovenci

Ale zamýšlel jste se někdy na tím, jak minimalizovat to, aby se do nich lidé dostávali? A když už, aby to pro ně nebylo úplně likvidační - hlavně teda exekuce. Vím, že jste prosadili milostivé léto, ale to problém zcela neřeší a také nebylo určeno pro všechny. PS: Zabýváte se i přístupem exekutorů, ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Sociální inženýrství je zločinecká ideologie, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré DiskuseJirka_I. , 18.01.2024 5:09:49
Doník je dobrý v tom, že dává .......pořádně zabrat. Osobně jsem pro to, sebrat z naší kontinentální Evropy všechny Neevropany a poslat je obrovskou lodí do Severní Ameriky, spolu s nimi všechny ekologisty, dženderisty, sexuální devianty, sociální inženýry, prostě ten hnus Fialový a škodlivý. Doník a jeho parta se s nimi poradí.

|  18 |  0

Další články z rubriky

Trump, nebo nic. Z ANO k jednání o míru na Ukrajině

21:40 Trump, nebo nic. Z ANO k jednání o míru na Ukrajině

Měla by se Evropa sjednotit v postoji k Ukrajině a jednohlasně podpořit mírové úsilí Donalda Trumpa?…