Zatímco u sněmovního pultu se řeční, z lavic létají perly: Hlasování až do rána? Musím za Rambohafíkem. Zrychleme... To se nestydí brát si do úst Židy? Chorvaté hrají dobře...

11.07.2018 21:35

V Poslanecké sněmovně se stále diskutuje, hlasování o důvěře vládě přijde na pořad zcela jistě až za tmy. Před budovou se pak stále protestuje. A na sociálních sítích jsou tak patrné některé reakce.

Zatímco u sněmovního pultu se řeční, z lavic létají perly: Hlasování až do rána? Musím za Rambohafíkem. Zrychleme... To se nestydí brát si do úst Židy? Chorvaté hrají dobře...
Foto: www.karlaslechtova.cz
Popisek: Karla Šlechtová

Komunistický poslanec Zdeněk Ondráček se na svém facebookovém profilu vyjádřil k demonstracím, které se konají na Malostranském náměstí. „Až bude lžitelevize uvádět, kolik tisíc lidí dnes demonstrovalo proti vládě, která má získat důvěru i díky hlasům KSČM, tak toto je realita v 19:40 hodin. Přes den tu bylo maximálně 200 lidí,“ sdělil Ondráček s tím, že přes den se u mikrofonu vystřídali skoro všichni politici z demožumpy. Zde je nutné připomenout, že demonstranti se již po sedmé hodině přesunuli před vchod do Poslanecké sněmovny, i když v již menším počtu.

K jednání ve Sněmovně se vyjádřil i náměstek ministra dopravy Milan Feranec. „Jménem fanoušků Anglie bych chtěl poprosit zástupce dembloku, jestli by nemohli trošku zkrátit diskusní příspěvky? Mám pochybnosti, jestli od dalších 23 přihlášených řečníků zazní něco, co dnes ještě nebylo řečeno,“ řekl.

„To se ten Bartošek fakt nestydí brát si do úst Židy? Proč neřekne, že tu vládu nepodpoří a hotovo?“ vyjádřila se pak ke slovům poslance KDU-ČSL Jana Bartoška analytička Irena Ryšánková.

 

Rozčarování z délky jednání pak vyjádřila i exministryně obrany za ANO Karla Šlechtová. „Vážně hlasování až do rána? Musím za Rambohafíkem. Ten je důležitější. Tak zrychleme,“ sdělila Šlechtová.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Žaloba je správná. Prezident si nemůže z ústavy dělat podložku pro nohy. Co nám řekli kníže, Bělobrádek, Michálek a další...

19:43 Žaloba je správná. Prezident si nemůže z ústavy dělat podložku pro nohy. Co nám řekli kníže, Bělobrádek, Michálek a další...

ANKETA Poslancům v září přistane Senátem schválená ústavní žaloba na prezidenta. Jak se k tomu posta…