Zeman vynechal Peake. Nepozve ji na jednání o Rusnokově vládě

18.07.2013 17:48 | Zprávy

VÍME PRVNÍ Prezident Miloš Zeman bude příští týden jednat se šéfy poslaneckých klubů o možné podpoře úřednické vlády Jiřího Rusnoka. Na jednání nedostane pozvání ale předsedkyně strany LIDEM Karolína Peake. Informaci ParlamentnímListům.cz sdělil kancléř Vratislav Mynář.

Zeman vynechal Peake. Nepozve ji na jednání o Rusnokově vládě
Foto: Hans Štembera
Popisek: Karolína Peake

„LIDEM nemají poslanecký klub, nemají předsedkyni klubu. Tím pádem nejsou na seznamu pozvaných,“ řekl ParlamentnímListům.cz Mynář.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jana Černochová byl položen dotaz

Mohu vás požádat o vyjádření?

Je to, co píše Rajchl pravda? U něj jeden nikdy neví. A jestli ano, jak to vysvětlíte? Děkuji https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Rajchl-PRO-Kontrakt-Fialovy-vlady-je-nejhorsi-na-svete-791747 Děkuji

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zločin? Posseltova slova rozvášnila české politiky. Tuší návrat k dekretům

17:44 Zločin? Posseltova slova rozvášnila české politiky. Tuší návrat k dekretům

Každé dva roky sudetoněmecký sraz v Česku a prohlášení o “zločinu vyhnání” ve vztahu k legitimnímu a…