Babiš: Šmarda? Sprosťárna, pošlu ho někam! Řekl jsem Hamáčkovi, že ho sejmu

09.09.2019 19:59 | Zprávy

Premiér Andrej Babiš v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz popisuje okolnosti kolem letního sporu o ministra kultury. Při zmínce jména Michala Šmardy se šéf ANO rozhohnil, a to kvůli posledním Šmardovým výrokům.

Babiš: Šmarda? Sprosťárna, pošlu ho někam! Řekl jsem Hamáčkovi, že ho sejmu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Andrej Babiš při rozhovoru pro PL

Předseda vlády míní, že v sociální demokracii stále aktivně funguje “sobotkovsko-chovancovská” parta, která v současné době dle Babiše revoltuje vůči předsedovi strany Hamáčkovi.

“Sociální demokracie má stále krizi, je tam stále souboj sobotkovsko-chovancovské party reprezentované ve sněmovně proti Hamáčkově partě a možná tam jsou i další party, nevím,” řekl premiér ParlamentnímListům.cz ve vztahu k letní krizi kolem ministerstva kultury.

Šéfovi ČSSD podle svých slov dal Andrej Babiš kvůli Michalu Šmardovi, kterého prezident na ministerský post odmítal, ultimátum.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Radim Panenka

Filip Turek byl položen dotaz

kandidatura

Europoslancem jste se stal teprve nedávno a už kandidujete jinam? Nemyslíte, že když vám lidi dali důvěru, že byste se měl nejdříve předvést a ne pendlovat sem - tam? O co vám vlastně jde?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Krutý vtip, marihuana? Lipavského óda na Fialu. Je zde dohra

17:14 Krutý vtip, marihuana? Lipavského óda na Fialu. Je zde dohra

Petr Fiala jako nejlepší český premiér polistopadové historie? Podle ministra zahraničí Jana Lipavsk…