Chceme revoluci. Všechny politiky pověsit, nadávají lidé na Facebooku

15.12.2012 22:27

Ve facebookové skupině Stydím se za vládu ČR a chci její demisi je už skoro 30 tisíc lidí. Velkou diskuzi tam rozvířil článek o průzkumu agentury STEM, v němž se ukázalo, že nejvíce lidí od roku 1993 má za to, že země směřuje špatným směrem.

Chceme revoluci. Všechny politiky pověsit, nadávají lidé na Facebooku
Foto: Hans Štembera
Popisek: Premiér Petr Nečas
reklama

Většina diskutujících se shoduje na tom, že hlavním problémem je neschopnost Čechů sjednotit se a povstat proti vládě. „A na tom se právě lidé nikdy nedomluví, takže se zase neudělá vůbec, ale vůbec nic!! Musí přijít jeden sjednotitel, vůdce, silná osobnost,“ myslí si třeba Petr Michalů.

Členové skupiny volají po defenestraci, revoluci a okamžité změně. „Tak je všechny pověsme,“ navrhl Miroslav Trojek. Ostatní by chtěli „všechny vymlátit“. Jenže jim vadí, že nikdo nic neudělá.

Průzkum navíc nikoho vůbec nepřekvapil. „To, že země nesměřuje správně, to si nemyslíme, to víme,“ napsala Alena Verčeková. „Už se těším na toho optimistu, který má radost ze zvyšování daní, ožebračování lidí a na druhou stranu má radost, že do politiky leze kdejaká havěť jako třeba Peake nebo Blažek a z politiky vyjdou jako multimilionáři. Toho optimistu mi ukažte,“ dodal Libor Smilda Smilek.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: joh

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Na tři týdny musíme omezit mobilitu lidí mezi okresy, uvedl Babiš. Kabinet prodlouží karanténu a chce zavřít školy a školky

22:39 Na tři týdny musíme omezit mobilitu lidí mezi okresy, uvedl Babiš. Kabinet prodlouží karanténu a chce zavřít školy a školky

Vláda ohlásila zpřísnění opatření proti šíření koronavirové epidemie, které bude možné schválit až p…