Ministr financí Miroslav Kalousek zřejmě na hrobě Davida Ratha tančit nehodlá. Pro ParlamentníListy.cz označil celou jeho kauzu za nešťastnou. „Celý ten případ je strašně nešťastný a kdo má jenom trochu odpovědnosti, tak nemůže cítit žádnou škodolibost ani radost, ať měl s panem Rathem vztahy jakékoliv. To strašně poškozuje politiku jako celek,“ řekl pro ParlamentníListy.cz Miroslav Kalousek.
Podlomilo to důvěru veřejnosti
Podle něj kauza podlamuje důvěru veřejnosti, „že se s veřejnými prostředky zachází zodpovědně". "A to zvlášť v době, kdy nás nečekají žádné dobré časy ekonomického růstu, tak je to pochopitelně o to skandálnější,“ podotkl Kalousek.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Ondřej Vaněk